Filters

Glaswol isolatie 240 mm

Lees verder

Hulp of advies nodig?

Onze experts staan voor je klaar, om je te helpen met alle vragen rondom glaswol isolatie 240 mm en jouw isolatieproject.

Hulp of advies nodig?
Bel voor gratis advies met onze specialisten: +31 88 696 4191
Weergave
Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45
240 mm
Knauf Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 6.45
  • Lengte rol (mm): 3250
Vanaf 13,17 p/m2
Vanaf 25,28 per rol
511 rollen op voorraad
Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45
240 mm
Knauf Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3250x590x240mm - Rd 6.45
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 6.45
  • Lengte rol (mm): 3250
13,05 p/m2
1.200,69 per pallet
5 pallets op voorraad
Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55
240 mm
Knauf Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 7.55
  • Lengte rol (mm): 2300
Vanaf 23,40 p/m2
Vanaf 31,36 per rol
422 rollen op voorraad
Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55
240 mm
Knauf Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2300x580x240mm - Rd 7.55
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 7.55
  • Lengte rol (mm): 2300
23,99 p/m2
1.152,04 per pallet
5 pallets op voorraad
URSA Hometec 040 - 3750x1200x240mm - Rd 6.00URSA Hometec 040 - 3750x1200x240mm - Rd 6.00
240 mm
Ursa URSA Hometec 040 - 3750x1200x240mm - Rd 6.00
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 6
  • Lengte rol (mm): 3750
10,33 p/m2
46,47 per rol
81 rollen op voorraad
URSA Frametec 035 3000x580x240mm - Rd 6.85URSA Frametec 035 3000x580x240mm - Rd 6.85
240 mm
Ursa URSA Frametec 035 3000x580x240mm - Rd 6.85
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 6.85
  • Lengte rol (mm): 3000
Vanaf 14,92 p/m2
Vanaf 25,97 per rol
144 rollen op voorraad
Knauf Unifit TI 132 U glaswol - 1800x1200x240mm - Rd 7.70Knauf Unifit TI 132 U glaswol - 1800x1200x240mm - Rd 7.70
240 mm
Knauf Knauf Unifit TI 132 U glaswol - 1800x1200x240mm - Rd 7.70
  • Dikte (mm): 240
  • RD-waarde: 7.70
30,59 p/m2
66,07 per rol
15 rollen op voorraad

Toepassingen van glaswol 240 mm

Deze dikte is ideaal voor:

  • Het isoleren van hellende daken met hoge isolatie-eisen
  • Buitenmuren in houtskeletbouw of prefab bouwsystemen
  • Zoldervloeren die functioneren als thermische buffer
  • Woningscheidende wanden met akoestische eisen

Door de combinatie van thermische en akoestische prestaties zorgt glaswol 240 mm voor een stillere en energiezuinigere woning, met een aangenaam binnenklimaat in alle seizoenen.

Kenmerken van glaswol 240 mm

Ondanks zijn dikte is glaswol 240 mm eenvoudig te verwerken. Het materiaal is flexibel, licht en past zich aan aan oneffenheden, waardoor koudebruggen voorkomen worden.

Belangrijkste kenmerken van glaswol 240 mm zijn:

  • Zeer hoge isolatiewaarde (hoge Rd-waarde)
  • Brandklasse A1: volledig onbrandbaar
  • Geluidsdempende werking door open vezelstructuur
  • Dampopen en vochtregulerend
  • Recyclebaar en duurzaam geproduceerd

Met glaswol 240 mm kies je voor comfort zonder compromissen.

Bestel glaswol 240 mm bij Isolatie Online

Of je nu werkt aan een duurzame verbouwing of nieuwbouwproject: met glaswol 240 mm zorg je voor langdurige energieprestaties en verhoog je direct het wooncomfort. Bij Isolatie Online vind je deze isolatiedikte tegen een scherpe prijs, mét snelle levering uit eigen voorraad.

Twijfel je nog of wil je graag persoonlijk advies over je project? Neem dan contact met ons op – we denken graag met je mee. Bestel direct jouw glaswol 240 mm en maak jouw isolatieproject toekomstbestendig.

Recent bekeken