Filters

Glaswol isolatie 220 mm

Lees verder

Hulp of advies nodig?

Onze experts staan voor je klaar, om je te helpen met alle vragen rondom glaswol isolatie 220 mm en jouw isolatieproject.

Hulp of advies nodig?
Bel voor gratis advies met onze specialisten: +31 88 696 4191
Weergave
Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90
220 mm
Knauf Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 5.90
  • Lengte rol (mm): 3500
Vanaf 11,99 p/m2
Vanaf 24,76 per rol
573 rollen op voorraad
Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x580x220mm - Rd 6.25Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x580x220mm - Rd 6.25
220 mm
Knauf Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x580x220mm - Rd 6.25
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.25
  • Lengte rol (mm): 3400
Vanaf 14,97 p/m2
Vanaf 29,50 per rol
357 rollen op voorraad
Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x380x220mm - Rd 6.25Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x380x220mm - Rd 6.25
220 mm
Knauf Knauf Naturoll 035 glaswol - 3400x380x220mm - Rd 6.25
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.25
  • Lengte rol (mm): 3400
Vanaf 14,98 p/m2
Vanaf 19,33 per rol
256 rollen op voorraad
Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90
220 mm
Knauf Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 3500x590x220mm - Rd 5.90
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 5.90
  • Lengte rol (mm): 3500
11,84 p/m2
1.173,62 per pallet
6 pallets op voorraad
Bespaar 7%
URSA Frametec 032 - 2500x580x220mm - Rd 6.85URSA Frametec 032 - 2500x580x220mm - Rd 6.85
220 mm
Ursa URSA Frametec 032 - 2500x580x220mm - Rd 6.85
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.85
  • Lengte rol (mm): 2500
Vanaf 20,25 p/m2
Vanaf 29,37 per rol
192 rollen op voorraad
URSA Hometec 032 - 2500x1200x220mm - Rd 6.85URSA Hometec 032 - 2500x1200x220mm - Rd 6.85
220 mm
Ursa URSA Hometec 032 - 2500x1200x220mm - Rd 6.85
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.85
  • Lengte rol (mm): 2500
20,04 p/m2
60,12 per rol
43 rollen op voorraad
Knauf Unifit TI 135 U glaswol - 2900x1200x220mm - Rd 6.45Knauf Unifit TI 135 U glaswol - 2900x1200x220mm - Rd 6.45
220 mm
Knauf Knauf Unifit TI 135 U glaswol - 2900x1200x220mm - Rd 6.45
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.45
  • Lengte rol (mm): 2900
16,79 p/m2
58,42 per rol
46 rollen op voorraad
URSA Frametec 035 3200x580x220mm - Rd 6.25URSA Frametec 035 3200x580x220mm - Rd 6.25
220 mm
Ursa URSA Frametec 035 3200x580x220mm - Rd 6.25
  • Dikte (mm): 220
  • RD-waarde: 6.25
  • Lengte rol (mm): 3200
Vanaf 13,67 p/m2
Vanaf 25,41 per rol
Levering op aanvraag

Toepassingen van glaswol 220 mm

De dikte van 220 mm maakt dit type glaswol geschikt voor situaties waarin een hoge Rd-waarde nodig is om te voldoen aan de strengste isolatie-eisen. Denk aan:

  • Hellende daken bij renovatie- of passiefhuisprojecten
  • Gevels in houtskeletbouwconstructies
  • Zolders die als verblijfsruimte worden ingericht
  • Vloeren tussen woonlagen voor thermische én akoestische isolatie

In deze toepassingen helpt glaswol 220 mm niet alleen om warmte binnen te houden, maar ook om geluidsoverlast te beperken. Zo verhoog je het wooncomfort én verlaag je het energieverbruik.

Kenmerken van glaswol 220 mm

Glaswol is geliefd vanwege zijn combinatie van prestaties en werkbaarheid. Ook in deze dikte blijft het materiaal licht en flexibel, waardoor het gemakkelijk op maat te snijden en te plaatsen is.

Belangrijke eigenschappen:

  • Hoge Rd-waarde voor maximale thermische isolatie
  • Onbrandbaar materiaal (brandklasse A1)
  • Uitstekende geluidsisolatie 
  • Dampopen, ademend en vochtregulerend
  • Milieuvriendelijk en grotendeels recyclebaar

Met glaswol 220 mm investeer je in een oplossing die nu én in de toekomst comfort biedt.

Bestel glaswol 220 mm bij Isolatie Online

Klaar om je woning of project te isoleren met topkwaliteit glaswol? Bij Isolatie Online bestel je glaswol 220 mm eenvoudig online. We leveren direct uit voorraad, hanteren scherpe prijzen en staan klaar met persoonlijk advies als je twijfelt over de juiste dikte of toepassing.

Of je nu aan een grootschalige renovatie werkt of je woning energiezuiniger wilt maken: met glaswol 220 mm leg je de basis voor duurzame isolatie met maximaal rendement.

Recent bekeken