Filters

Glaswol isolatie 170 mm

Lees verder

Hulp of advies nodig?

Onze experts staan voor je klaar, om je te helpen met alle vragen rondom glaswol isolatie 170 mm en jouw isolatieproject.

Hulp of advies nodig?
Bel voor gratis advies met onze specialisten: +31 88 696 4191
Weergave
Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55
170 mm
Knauf Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.55
  • Lengte rol (mm): 4600
Vanaf 8,95 p/m2
Vanaf 23,91 per rol
329 rollen op voorraad
Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30
170 mm
Knauf Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 5.30
  • Lengte rol (mm): 2350
Vanaf 16,61 p/m2
Vanaf 22,67 per rol
702 rollen op voorraad
Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x380x170mm - Rd 4.55Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x380x170mm - Rd 4.55
170 mm
Knauf Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x380x170mm - Rd 4.55
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.55
  • Lengte rol (mm): 4600
Vanaf 8,95 p/m2
Vanaf 15,67 per rol
115 rollen op voorraad
Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x580x170mm - Rd 4.85Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x580x170mm - Rd 4.85
170 mm
Knauf Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x580x170mm - Rd 4.85
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.85
  • Lengte rol (mm): 4350
Vanaf 11,46 p/m2
Vanaf 28,94 per rol
360 rollen op voorraad
Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55
170 mm
Knauf Pallet Knauf Naturoll 037 glaswol - 4600x580x170mm - Rd 4.55
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.55
  • Lengte rol (mm): 4600
8,81 p/m2
1.128,59 per pallet
4 pallets op voorraad
Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30
170 mm
Knauf Pallet Knauf Naturoll 032 glaswol - 2350x580x170mm - Rd 5.30
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 5.30
  • Lengte rol (mm): 2350
16,71 p/m2
1.092,89 per pallet
6 pallets op voorraad
Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x380x170mm - Rd 4.85Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x380x170mm - Rd 4.85
170 mm
Knauf Knauf Naturoll 035 glaswol - 4350x380x170mm - Rd 4.85
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.85
  • Lengte rol (mm): 4350
Vanaf 11,49 p/m2
Vanaf 18,96 per rol
342 rollen op voorraad
Bespaar 7%
URSA Frametec 037 - 5000x580x170mm - Rd 4.55URSA Frametec 037 - 5000x580x170mm - Rd 4.55
170 mm
Ursa URSA Frametec 037 - 5000x580x170mm - Rd 4.55
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 4.55
  • Lengte rol (mm): 5000
Vanaf 8,10 p/m2
Vanaf 23,49 per rol
160 rollen op voorraad
Bespaar 7%
URSA Frametec 032 - 3100x580x170mm - Rd 5.30URSA Frametec 032 - 3100x580x170mm - Rd 5.30
170 mm
Ursa URSA Frametec 032 - 3100x580x170mm - Rd 5.30
  • Dikte (mm): 170
  • RD-waarde: 5.30
  • Lengte rol (mm): 3100
Vanaf 15,41 p/m2
Vanaf 27,70 per rol
234 rollen op voorraad

Toepassingen van glaswol 170 mm

Deze dikte wordt voornamelijk toegepast op plekken waar ruimte is voor dikkere isolatie, maar waar ook flexibiliteit en verwerkingsgemak belangrijk zijn. Denk aan schuine daken in woningen, houten gevelconstructies of technische ruimtes waar hoge isolatiewaarden vereist zijn. Ook in zolders en voorzetwanden biedt glaswol 170 mm een solide isolatielaag, zowel tegen warmte als geluid.

  • Schuine daken en zoldervloeren
  • Houtskeletbouw gevels
  • Voorzetwanden met geluidsreductie
  • Technische ruimtes met hoge isolatie-eisen

Kenmerken van glaswol 170 mm

De belangrijkste eigenschappen van glaswol 170 mm liggen in de combinatie van prestaties en gemak. De Rd-waarde ligt rond de 4,5, wat betekent dat je met een relatief dunne laag al voldoet aan de huidige energie-eisen. Bovendien is het materiaal dampopen, waardoor vocht op natuurlijke wijze afgevoerd kan worden. Glaswol is eenvoudig op maat te snijden, licht van gewicht en prettig te verwerken.

Belangrijke eigenschappen:

  • Hoge thermische isolatiewaarde
  • Geluidsisolatie
  • Brandveilig (A1)
  • Dampopen en vochtongevoelig
  • Recyclebaar en duurzaam

Glaswol 170 mm kopen bij Isolatie Online

Wil je een betrouwbare en efficiënte oplossing voor het isoleren van je dak, gevel of wand? Met glaswol 170 mm kies je voor een hoogwaardige isolatie die voldoet aan moderne eisen op het gebied van energie, akoestiek en veiligheid. Of je nu een professional bent of zelf aan de slag gaat, dit materiaal is eenvoudig te verwerken en biedt uitstekende prestaties op de lange termijn.

Bij Isolatie Online bestel je glaswol 170 mm snel en voordelig online. Dankzij onze ruime voorraad, scherpe prijzen en snelle levering ben je verzekerd van een soepele start van je isolatieproject. Hulp nodig bij het kiezen van de juiste dikte of hoeveelheid? Neem contact met ons op!Onze isolatiespecialisten staan voor je klaar met praktisch en eerlijk advies.

Recent bekeken